Promovarea aniversării a 5 ani

În anul 2024, comunitatea noastră aniversează 5 ani de la înființare. Pentru a marca momentul, la sugestia preotului paroh, grupul de tineri al comunității noastre a dezvoltat un logo aniversar. Acest logo îl vom folosi în preajma aniversării, în special la evenimente și ocazii legate de această aniversare.

În ziua de 5 mai, de Paște, am prezentat oficial întregii comunități acest logo, deja aplicat pe o serie de materiale de promovare. Din acest moment veți găsi la pangar următoarele obiecte inscripționate cu noul logo:

  • Cană
  • Tricou
  • Breloc
  • Sacoșă

Prețul este și el unul promoțional, egal cu costurile de producție. Dacă poate fi vorba de câștig, atunci este vorba de câștigul nostru duhovnicesc de a purta mai departe bucuria aniversării, și de a promova parohia noastră printre alți români care poate încă nu s-au întors la Hristos.